Народен театър Иван Вазов


Адрес: София, ул. Дякон Игнатий 5
Телефон: 02 8119 227
Телефон: 02 8119 259
E-mail: info@nationaltheatre.bg
програма
  • Neoдачници

    1 ноември (четвъртък), Голяма сцена, 19:00

  • Аз плащам

    31 октомври (сряда), Камерна сцена, 19:00

  • Премиера
    Бащата

    24 октомври (сряда), Голяма сцена, 19:00

    26 октомври (петък), Голяма сцена, 19:00

    31 октомври (сряда), Голяма сцена, 19:00

    4 ноември (неделя), Голяма сцена, 19:00

  • Богът на касапницата

    3 ноември (събота), Камерна сцена, 19:00

    7 ноември (сряда), Камерна сцена, 19:00

  • Виновният

    8 ноември (четвъртък), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    15 ноември (четвъртък), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Господин Ибрахим и цветята на Корана

    19 октомври (петък), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    16 ноември (петък), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Премиера
    Даскал

    10 ноември (събота), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    18 ноември (неделя), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Две

    21 октомври (неделя), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Премиера
    Дебелянов и ангелите

    5 ноември (понеделник), Голяма сцена, 19:00

  • Премиера
    Дивата патица

    30 октомври (вторник), Камерна сцена, 19:00

    6 ноември (вторник), Камерна сцена, 19:00

    13 ноември (вторник), Камерна сцена, 19:00

    17 ноември (събота), Камерна сцена, 19:00

  • Дон Жуан

    15 ноември (четвъртък), Голяма сцена, 19:00

  • Духът на поета

    28 октомври (неделя), Камерна сцена, 19:00

    1 ноември (четвъртък), Камерна сцена, 15:00

    18 ноември (неделя), Камерна сцена, 19:00

  • Един безумен ден

    30 октомври (вторник), Голяма сцена, 19:00

    17 ноември (събота), Голяма сцена, 19:00

  • Жана

    16 ноември (петък), Камерна сцена, 19:00

  • Животът е прекрасен

    27 октомври (събота), Голяма сцена, 19:00

  • Идеалният мъж

    28 октомври (неделя), Голяма сцена, 19:00

  • Козата или коя е Силвия?

    27 октомври (събота), Камерна сцена, 19:00

    14 ноември (сряда), Камерна сцена, 19:00

  • Контрабасът

    11 ноември (неделя), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Крадецът на праскови

    20 октомври (събота), Камерна сцена, 19:00

  • Лисичета

    19 октомври (петък), Камерна сцена, 19:00

    25 октомври (четвъртък), Камерна сцена, 19:00

    2 ноември (петък), Камерна сцена, 19:00

  • Лунатици

    24 октомври (сряда), Камерна сцена, 19:00

    11 ноември (неделя), Камерна сцена, 19:00

  • Майстори

    21 октомври (неделя), Камерна сцена, 19:00

  • Манхатън, 2-ро авеню

    20 октомври (събота), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    7 ноември (сряда), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Нощна пеперуда

    15 ноември (четвъртък), Камерна сцена, 19:00

  • Някъде в този живот

    26 октомври (петък), Камерна сцена, 19:00

  • Премиера
    Опит за летене

    13 ноември (вторник), Голяма сцена, 19:00

    14 ноември (сряда), Голяма сцена, 19:00

  • Пътят към Афродита

    24 октомври (сряда), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    4 ноември (неделя), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Танцът Делхи

    2 ноември (петък), Голяма сцена, 19:00

  • Три високи жени

    23 октомври (вторник), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    3 ноември (събота), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    14 ноември (сряда), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

  • Хъшове

    16 ноември (петък), Голяма сцена, 19:00

  • Цветът на дълбоките води

    25 октомври (четвъртък), Сцена Апостол Карамитев, 19:30

    9 ноември (петък), Сцена Апостол Карамитев, 19:30


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.