Смразяващата вечер ще започне към 19:00, а посетителите на маратона ще могат да комбинират по избор 3 филма за плашещо ниската цена от 15лв. Филмите са специално подбрани и варират от чист хорър (Анабел, Както горе, така и долу), през хорър/трилър/фентъзи (Чистката: Анархия, Аз, Франкенщайн) до най-новите касоразбивачи като Дракула: Неразказан и Лабиринтът: Невъзможно бягство. За по-пълно преживяване, прожекциите ще се случат в късните часове на вечерта (21:00, 23:00, 01:00).
Естествено, изненади ще има и за всички малчугани. Те ще могат да се забавляват с най-новите детски филми в следобедните часове и ще гледат 2 филма на цената на един билет.

31 октомври 2014 - 1 ноември 2014
Разчупете традиционното честване на Хелоуин, като отбележите 31 октомври с тематичен филмов маратон. Кината Cinema City ще се погрижат за страшната програма, подкрепена от злокобна обстановка и шегаджийски изненади. За вас остава лесната част – да се дегизирате, както ви харесва.