Театър София обявява Месец на детето


През годините Театър София превърна в традиция посвещаването на юни месец на най-прекрасната и искрена публика – децата. Малчуганите имат възможност да се забавляват на детските спектакли и да празнуват през целия месец.

Кампанията включва спектаклите Феята от захарницата (по Катя Антонова, режисьор Елза Лалева) и Чудните приключения на Пинокио (по Карло Колоди, режисьор Елза Лалева) в рамките на четири дни:

  • Феята от захарницата – на 6 юни (събота) и 28 юни (неделя) от 11:00 ч. в Театър Сълза и смях
  • Чудните приключения на Пинокио – на 7 юни (неделя) и 27 юни (събота) от 11:00 ч. в Театър Сълза и смях

След края на всяко представление децата ще получат подаръци, специално подготвени от екипа на Театър София и партньорите им – Курабийница, Книжарници Сиела и Издателство Фют!